Horská chata Apolena
Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovanou, luxusně vybavenou horskou chatu, která je ideální pro ubytování více rodin nebo skupiny osob. Díky tomu, že jednotlivé apartmány jsou vybaveny koupelnou a WC, má každá rodina své soukromí. Chata přitom disponuje dvěma společnými jídelnami a kuchyněmi, ve kterých je možné trávit společné chvíle.
Ubytování Klínovec
Chata je umístěna v obci Háj, Loučná pod Klínovcem a nachází se v těsné blízkosti ski areálu Klínovec v Krušných horách.
Sjezdové lyžování, běžecké lyžování
Díky blízkosti skiareálu Klínovec je chata ideálním místem pro ty, kteří rádi tráví zimní dovolenou na lyžích a to jak sjezdových, tak bežeckých. Pro sjezdové lyžování je k dispozici největší a nejmodernější skiareál v Krušných horách. Pro běžecké lyžování pak mnoho desítek kilometrů běžckých tras různých obtížností. Pro detailní infromace o zimním vyžití klikněte na našem WEBu v menu na zimní pobyt.
Sjezdové lyžování, běžecké lyžování
Pro příznivce dovolených beze sněhu pak chata, díky svému umístění, nabízí nepřeberné množství cyklotras a turistických tras, takže uspokojí všechny typy zájemců a to i ty nejnáročnější. Detailní informace o turistických trasách nebo cyklotrasách, včetně tipů na výlety najdete na našem WEBu v menu letní pobyt.
Horská chata Apolena
Po odklinutí obrázku vpravo se můžete podívat na krátké video, ve kterém Vám ukážeme jak interiér, tak okolí horské chaty Apolena. Stojí to za to :)
Virtuální prohlídka