Horská chata Apolena prošla v roce 2007 náročnou a kompletní rekonstrukcí. Přesto se podařilo zachovat původní atmosféru a ducha stavení, které zde stálo již před dvěma stoletími a tradičně tak patří ke koloritu obce.

Vkusnému vybavení a za
řízení apartmánů, pokojů i dvou společenských místností dominuje stylový nábytek, odpovídající nárokům dnešních turistů.

Objekt se skládá ze t
ří podlaží.

V prvním a druhém pat
ře je pět apartmánů o dvou až šesti lůžkách. Počet ubytovaných osob je možno zvýšit přistýlkami. Tři apartmány mají po dvou ložnicích s kompletně vybaveným moderním sociálním zařízením, dva apartmány jsou s jednou ložnicí a obdobným sociálním zařízením. Celková kapacita budovy bez přistýlek činí 23 lůžek.

V p
řízemí jsou hostům k dispozici dvě stylové společenské místnosti, obě vybavené krbovými kamny a televizním přijímačem se satelitním příjmem. Ke každé společenské místnosti přináleží prostorná a moderně vybavená kuchyň. V přízemí jsou dále dvě šatny a prostorná lyžárna. Pro větší komfort a pohodu můžete využít krb nebo venkovní gril.

Pronajmout lze polovinu objektu, nebo celou chatu. Objekt je
řešen tak, že v případě pronájmu poloviny objektu, mají nájemci zajištěno absolutní soukromí se svou vlastní kuchyní a společenskou místností. Pronájmy se zřizují na minimální počet dvou přenocování v letní sezóně a čtyři noci v zimní sezóně.

Půdorysy apartmánů

Vybavení